Regeneracja włosów Warszawa

 

Dorothy Studio Fryzur i Kolorów  proponuje Państwu:

Rekonstrukcję - systemem CHROMAPLEX 1, 2 i 3.
Innowacyjny i nowatorski system regeneracji włosów polegający na rekonstrukcji włosa już podczas farbowania CROMAPLEX nr 1. Etap drugi CHROMAPLEX nr 2 za pomocą technologii jonizowania lub podczerwieni następuje absorpcja produktu Osmo CHROMAPLEX nr 2 w strukturę warstwy łuskowej, co powoduje wypełnienie ubytków w warstwie i jej wygładzenie. Jest to forma najwyższej regeneracji włosa zniszczonego chemicznie. Usługę wykonuje się wraz z farbowaniem lub na suchych czy umytych włosach, czas trwania zabiegu do 60 mni. Trzeci etam to kontynuacja pielęgnacji samodzielnie w domu zakupiną odżywka u nas CROMAPLEX nr 3.
 
Rekonstrukcję - włosów zniszczonych zabiegami chemicznymi.
Innowacyjny i nowatorski system regeneracji włosów polegający na rekonstrukcji warstwy łuskowej włosa. Za pomocą technologii jonizowania i podczerwieni następuje absorpcja produktu Osmo Berber Oil (olejek arganowy) w strukturę warstwy łuskowej, co powoduje wypełnienie ubytków w warstwie i jej wygładzenie porowatości we włosie. Jest to forma najwyższej regeneracji włosa zniszczonego chemicznie. Usługę wykonuje się na suchych, umytych włosach, czas trwania zabiegu do 60 mni.
 
Odnowę Biologiczną - suchych nie dających się stylizować włosów.
Głębokie nawilżenie struktury włosa przy użyciu światła podczerwieni oraz maski Osmo Intensive Deep Repair Mask. Wyrównanie wilgotności, dogłębne nawilżenie bardzo suchych i ciężko rozczesujących się włosów. Usługę wykonuje się na umytych mokrych włosach, czas trwania zabiegu do 60 min.
 
Regenerację - włosów koloryzowanych.
Odżywiająca formuła zawierająca system przeciwblaknieniowy maski Osmo Color Vibrance Mask z filtrami UV i witaminami w połączeniu z terapią ozonową. Intensywnie wzmacnia i wypełnia powłoki włosów nasyconych kolorem oraz zabezpiecza włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wolne rodniki. Usługę wykonuje się na umytych, mokrych włosach, czas trwania zabiegu około 15 min.